Kreeka-rooma maadluskoondis Ukraina laagris 29.05-16.06 Otsereportaaz

Arutlus 'Kreeka-Rooma maadlus' alustatud Indrek Viska poolt, Mai 30, 2013.

 1. Heiki Nabi Moderaator


  Seda võib küll õelda, et parter maadlust on trennides veidi vähem. Päris täpselt ju ei tea veel millised reeglid jäävad aga siin oleme püsti küll rohkem maadelnud kui tavaliselt. Tihti on treeningutes näiteks mitu korda 5 minutit maadlust püsti järjest.

  Aga kuuldavasti pidi azovmaži võistlus toimuma vanade reeglite järgi.
 2. Heiki Nabi Moderaator


  Treeningutel ei ole matside ülesehitus sarnane eelnevate aastatega. Tavaliselt kasutatakse püsti maadluses 3-5 minutilist roundi ja parter maadluses 30 sekondilist. Parterit on olnud vähem.

  Aga laagrisse tulemiseks pead enda plaanid nii sättima, et saaksid samuti osaleda. Jääme ootama!

  Matil näeme!
 3. Eerik Aps Uus Liige

  Kõikidel riikidel esinumbrid kohal.Enamustel on 84 kg kaks kuni kolm meest välja arvatud ukraina kellel on 5 ja rohkemigi.
  Eile õhtul saabus suur Poola koondis kus olid 84 OM-pronks ja veel palju tugevaid maadlejaid.

  Treeningud on arvestatud uute reeglite järgi.Kui on matsid siis 3x2, algab 1,5 püsti, siis läheb üks parterisse ja 2 minuti peal uuesti püsti kuni lõpuni.
  Teine raund on sama aga ainult teine läheb parterisse 1,5 peal.
  Laagris nende reeglite järgi tundub kõige tähtsam on teise raundi viimane minut, sest kui keegi pole punkte saanud siis võib arvestada,et võidab see kes on aktiivsem viimasel minutil.
 4. Heiki Nabi Moderaator

  Võtsime vahepeal laagris ette ühe mäkke ronimise mis kestis kokku koos allatulekuga 8 tundi. Mäe kõrgus merepinnast umbes 1500 meetrit. Asja tegi huvitavaks see, et läksime mäkke otse läbi viinamarja istanduste ja võsade jne, teid me ei kasutanud. Samuti saime kogeda nii päikest vihma kui ka tuult ja külma.

  Head vaatamist!

  image.jpg
  image.jpg

  Veel oli mahti telefoniga rääkida, varsti seda enam ei olnud :)

  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg

  Nüüd hakkas meil juba päris raskeks minema, sest avastasime, et oleme veidi mööda pannud...

  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg

  Aga aina lähenesime tipule...

  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg

  Ja lõpuks on jõupingutused vilja kandnud!!!

  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg
  image.jpg

  Saime hakkama kuigi raske oli küll. Mina olin seda korra varem 2006 aastal teinud koos Tarvi Thombergi ja Valeri Nikitiniga ja nüüd siis uuesti!!!
  Meelis Ludvig likes this.
 5. Meelis Ludvig Uus Liige  Tere mehed!

  Pisike täpsustus - Ukraina kõrgeim tipp on Goverla 2061 m merepinnast. Kas vallutasite selle tipu Karpaatides? Kas olete Vorohtas laagris?

  Tervitades
  Meelis Ludvig
 6. Heiki Nabi Moderaator

  Ei, meie oleme laagris Alustas Krimmi poolsaarel. Siis anti meile vale infot kõrguse kohta. Ilmselt on kõrgus siis kuskil 2 km kandis.
 7. Meelis Ludvig Uus Liige

  Õige jah, ühel pildil ju meri näha...:D
 8. Heiki Nabi Moderaator

  Kahjuks sai meie laager Ukrainas väikse tagasilöögi. Nimelt kui me Eerikuga võtsime ette mäkke ronimise siis puutusime seal kokku mingisuguse kohaliku mürgise taimega mis põhjustas meie nahale põletuse. Tekkisid suured vesivillid ja kogu piirkond läks valulikuks. Seega pidime tänased maadlustreeningud vahele jätma ning ei saa ka sõita Mariupoli Ažovmashi turniirile.
  Turniirile sõidab laagris Ardo Arusaar ja Eestist tulevad veel Alo Toom ja Jaanus Lepik.
  Edu neile!
 9. Heiki Nabi Moderaator

  Lisan veel siia mõned pildid...

  image.jpg

  image.jpg

  Põletada saanud käsi!

  image.jpg

  image.jpg

  image.jpg
  Indrek Viska likes this.
 10. Heiki Nabi Moderaator

  Meie laager Eerikuga on tänasest lõppenud. Ootame Moskva lennujaamas, et lennata Tallinna. Sel tuleb meil kindlasti nädala lõpuni paus, et põletused ära ravida ja järgmisest nädalast juba jätkame tugevate treeningutega.
  Kõike head!
  Matil näeme!
 11. Ardo Arusaar Uus Liige

  Algab pikk bussisõit 22.00-6.00 Alusta-Mariupol liinil:) Loodetavasti läheb reis hästi ja tagumik ei jää väga kangeks ja ikarus buss jääb ka ehk teele!:)

  kfz ikarus 260.jpg
  Indrek Viska likes this.
 12. Indrek Viska Administraator

  Oota Ardo, kas sain õigesti aru, et teed esimese võistluse peale lõikust! Väga tubli paranemine sellel juhul
 13. Heiki Nabi Moderaator

  No see pole üllatus, et selline buss aga midagi paremat lootsime ikka ;) ehk mõni teinekord...
 14. Ardo Arusaar Uus Liige

  Bussisõit võistlustele läks nii nagu arvata oli, Ukraina rappuvatel teedel kitsas bussis ei saanud minutikski sõba silmale:) Aga siis sai hotellis vähemalt 6- 12 magada ja peale seda väike trenn väsimuse peletamiseks ja lihaste lahti võimlemiseks peale reisi. Järgmine päev sai veel üks kaalulangetamis trenn tehtud ja kõik sujus hästi, vajalik kaal sai saavutatud (98kilogrammi) ja enesetunne oli ka ok. Laupäev 15 juuni oli minu võistluspäev, kahjuks tabas mind täielik ebaõnn ja halb juhus. kui esimese matši poolaja lõpus jäi mu käsi kehvasti vastase alla ja läks küünarliigesest välja. Õnneks läks käsi 10-15 sekundi pärast ise paika, aga edasi maadelda ei kannatanud ja tuli vastu võtta kaotus. Käsi pandi täna Eestis kümneks päevaks kipsi, loodan kiiret paranemist.
 15. Heiki Nabi Moderaator

  See trauma mis Ardol käega juhtus on tõesti halb. Alles said põlve põhimõtteliselt korda ja nüüd otsa selline hoop. Jääb ainult loota, et käsi paraneb kiiresti ja saad varsti jälle matile ja trenni, sest MM on ju juba septembris.
  Edu paranemisel!
 16. BrandonMus Liige

 17. BriannaMus Liige

 18. jor Liige

  У меня всегда были непослушные волосы. Боролась я с этим разными способами: кремами, бальзамами, коррекцией питания. Результат если и был, то временный . Подруга подсказала накопить на процедуру кератинового выпрямления. Заодно подсказала обратиться в
  бьюти салон красоты название не буду говорить дабы не посчитали рекламой ( пишите в личку ) . Ее волосы мне всегда казались великолепными, так что и повода не доверять не было. Обрадовалась, когда узнала, что выпрямления хватит на четыре месяца. Результат потрясающий . Никогда не думала, что смогу так шикарно выглядеть.
  Сейчас же хожу на процедуры коррекции фигуры и массаж, конечно до желанного результата далековато, запустила себя сильно, но я намерена не останавливаться.
  Отношение персонала в салоне красоты приятное, есть неподалеку стоянка , что очень удобно.

Jaga Seda Lehte